Najjaci kladionicari na jednom mestu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAZNO !!!!!!

+16
vlado_
plavusa
Plazma
abc
delija
vorpigusagain
cezar
avramdark
andrijass
vsup
maki87
balkanac
BOZO
OdMiticoPomalio
Kile
Kranjcar
20 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Plazma Čet 17 Apr 2008, 12:56 pm

Kranjcar ::Danas ponovo kresanje liste,neaktivni clanovi ,BAN Kranjcar

Samo udri,spavaci nam ne trebaju!

U zadnja 2 dana,bilo je poprilicno registracija.Svi novi clanovi imace vremena da se pokazu koliko su aktivni, u suprotnom sledi ban! Surprised
Plazma
Plazma

Broj poruka : 137
Godina : 40
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  maki87 Čet 17 Apr 2008, 1:06 pm

Plazma ::
Kranjcar ::Danas ponovo kresanje liste,neaktivni clanovi ,BAN Kranjcar

Samo udri,spavaci nam ne trebaju!

U zadnja 2 dana,bilo je poprilicno registracija.Svi novi clanovi imace vremena da se pokazu koliko su aktivni, u suprotnom sledi ban! Surprised

Da,ali da naglasimo,ne aktivni u smislu pisanja tiketa,vec ANALIZA Evil or Very Mad
maki87
maki87

Broj poruka : 293
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 05.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Uto 29 Apr 2008, 9:26 am

Danas 20 clanova letelo sa foruma zbog neaktivnosti Kranjcar



U cetvrtak jos najmanje 30 za koje sam utvrdio da na forum dodju ,vide i prepisu a ne ucestvuju u radu farao


Pruzam im poslednju sansu da se aktiviraju zuti


Pozzzzzz postovanje
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  plavusa Uto 29 Apr 2008, 11:12 pm

pa ja nemam vremena da postujem a i sve vec pametno neko napise, a ja da ne dupliram....
nema veze. ako me do sad niste banovali, za nocas
DETROIT (kosarka) cist 1 1,2
NY Rangers 1X 1,35
ukupno 1,62 nuije mnogo, ali mislim da ce i jedni i drugi dobiti...
eto..
za sutra nesto novo
plavusa
plavusa

Broj poruka : 13
Godina : 43
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  maki87 Sre 30 Apr 2008, 1:56 am

Niko od vas ne trazi da pisete tikete,to moze i moja komsika da uradi.

Traze se ANALIZE ljudi,aman,dokle vise da ponavljam.Nevazno je dal se ponavlja,al bas od 300 meceva da se pogode 2-3 koja si ti hteo/la da napises je priznaces mala verovatnoca !

Surprised
maki87
maki87

Broj poruka : 293
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 05.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Čet 01 Maj 2008, 9:30 pm

Ko 15 dana nije nista napisao tj.ucestvovao u radu danas sam banovao,sutra idemo dalje


Za vikend najmanje jos 20 clanova ispunjava uslov za ban


Potrudite se malo baba
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  vlado_ Ned 04 Maj 2008, 11:23 pm

Tokom nedelje svi se zalazu za neke banove, kritikuju druge a kada dodje vikend sve se svede na nekih 10 pickova i to je to.Dajte ljudi nemojte se zajebavati.Mislim da bi svima koristilo da svi ostavljamo barem po 5 pickova nedeljno i da se to uvede kao pravilo.POZDRAV Surprised

vlado_

Broj poruka : 38
Location : Podgorica
Datum upisa : 21.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  cfcpfc Ned 04 Maj 2008, 11:43 pm

vlado_ ::Tokom nedelje svi se zalazu za neke banove, kritikuju druge a kada dodje vikend sve se svede na nekih 10 pickova i to je to.Dajte ljudi nemojte se zajebavati.Mislim da bi svima koristilo da svi ostavljamo barem po 5 pickova nedeljno i da se to uvede kao pravilo.POZDRAV Surprised

Brate ja igram samo singlowe i to najwishe 3 nedeljno. Kako onda da ti ostawim 5 tipowa?Necu da lazem ljude da sam neshto odigrao kad nisam

cfcpfc

Broj poruka : 162
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  plavusa Pon 05 Maj 2008, 12:05 am

ima JEDAN forum, svi ga dobro znate... tamo se samo postavljaju TIKETI!
Sta ja da radim sa BAR 200 tiketa u roku od 2-3 dana, svaki da uplatim nemam kesa. a jednom sam racunao: kad bi se svaki tiket pokrio sa 1e, a svaki singl sa 10 e, bio bih u minusu oko 50 e!!! Samo za jedan dan, i to je bilo uto ili sreda!!!! E to me nervira!!!!!!!!!! DO svih jaja! Malo, vrlo malo ljudi, visi po netu, skuplja info, prevodi, cita strane novine, izjave trenera, igraca itd.... E to je ANALIZA, to je po meni PRAVA POMOC. U Dojave ne verujem puno, osim kad dolaze iz Rumunske, madjarske, AUStrije 2 ili neke slicne lige gde znam pouzdano da ima nasih igraca, koji znaju sta se i kako tamo radi!
Nadam se da se vecina clanova slaze sa mnom.

Izvinjavam se ako sam postovao ovo na pogresnom mestu. Molim moderatore da post premeste na neku temu koja se cesce posecuje!
Hvala!

P.S. Jesam plavusa ali MUSKA! Plav sam pa mi devojka tepa "plavuso"....
plavusa
plavusa

Broj poruka : 13
Godina : 43
Location : Niš, Srbija
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  serBud Pon 05 Maj 2008, 10:49 am

Na ovom forumu ima kvalitetnih kladionicara i kvalitetnih informacija. Ima dosta foruma na kojima se forsira kvantitet ispred kvaliteta. Meni, a verujem i jos drugima je draze procitati 5 tipova od kojih ce doci 3-4 nego 50 od kojih ce doci 10-15. Dakle bolje je i ne staviti par nego pisati samo zbog pisanja, cisto nesto da se stavi pa i ako nisi toliko siguran u to sto predlazes.

serBud

Broj poruka : 37
Datum upisa : 15.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Sub 10 Maj 2008, 10:55 am

Svaki clan ovog foruma ,koji u zadnjih 15 dana nije ucestvovao u radu je obrisan i sa takvom praksom nastavicu i u narednom periodu .To ce trajati sve dok se ekipa ne probere,ekipa vrednih ljudi,ekipa koja ce da pokusa da nadmudri kladionice


Sami ste videli da u zadnjih 10 dana procenat pogodjenih parova je dosta veliki ali se nadam da ce biti jos veci kada ostanu samo najbolji


veliki pozdrav Surprised
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Sub 28 Jun 2008, 1:02 pm

Težak udes Dače Ikodinovića
Subota, 28. jun 2008. 00:49

Danilo Ikodinović doživeo je u petak težak sudar. Vozeći se na svom motoru Zrenjaninskim putem udario je u automobil marke "Jugo".

Vaterpolo reprezentativac Srbije, koji je blistavu karijeru gradio u Partizanu, Italiji i Rusiji, i nedavno postao član Jadrana iz Herceg Novog, doživeo je teške povrede.

Prebačen je u Novi Sad gde se lekari bore za njegov život
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  stasha0706 Sub 28 Jun 2008, 8:57 pm

Daco drzi se,svi smo uz tebe!

stasha0706

Broj poruka : 12
Godina : 44
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Uto 26 Avg 2008, 9:57 am

Danas sam destetak clanova banovao zbog neaktivnosti


Pocnite sa analizama i predlozima posto je ponuda vise nego dobra

Za dva -tri dana jos desetak spavaca dobija BAN Kranjcar
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Holandija 1

Počalji  4finger Čet 28 Avg 2008, 6:12 pm

Momci samo da znate jedno obavestenje pa admin moze to negde dapremesti posto nisam znao gde treba da ga postavim.

Od ove sezone ovako ce se u Holandiji 1 rasporedjivati mesta za takmicenje u evropi jer se vise nece igrati baraz.

1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - 2.kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona
3.mesto i Pobednik Kupa - 4.kolo kvalifikacija za Kup UEFA
4.mesto - 3.kolo kvalifikacija za Kup UEFA
vidite nema baraza i nema vishe intertoto kupa
4finger
4finger

Broj poruka : 36
Godina : 50
Location : Kraljevo-SRBIJA
Datum upisa : 15.04.2008

http://besteurobets.com/forum/index.php

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Ned 07 Sep 2008, 3:40 pm

Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Sre 31 Dec 2008, 11:09 am

Gerrardu prijeti 5 godina zatvora

Kapetan Liverpoola Steven Gerrard nakon 9 sati policijskog ispitivanja optuzen je za napad na 34-godisnjeg DJ-a i mogao bi dobiti i do pet godina zatvora.

28-godisnji Gerrard i jos petorica njegovih prijatelja izasli u nedjelju navecer u gradic Southport koji je nedaleko Liverpoola i u restoran 'Lounge In' koji navecer postaje nocni klub.

34-godisnji Marcus McGee taman je zamijenio DJ-a koji je do tada pustao glazbu, kada je Gerrard zatrazio da se nesto promijeni. Marcus je odbio uz obrazlozenje da se ne moze upletati u 'glazbenu politiku kluba'.

'Marcus je odgurnuo Gerrarda i nogometas mu je, gotovo instinktivno, vratio laktom u usta. Tada se odmaknuo i otisao, ali njegovi prijatelji su ga nastavili tuci. Jedan od njih mu je razbio bocu piva na glavi. Cijela ta gungula trajala je manje od 10 sekundi', kazao je jedan od ocevidaca za Sun.

Klub se, kaze, ispraznio u nekoliko sekundi. Marcusova majica bila je natopljena krvlju. Krvi i stakla bilo je posvuda. Otac dvije djevojcice 'zaradio' je 4 sava na glavi, slomljen nos i zub manje.

Drugi je ocevidac ispricao kako je incident bio pitanje trenutka i da se jednostavo 'osjecao u zraku'.

'Marcus je dosao u klub s dvojicom prijatelja, a kratko nakon njih i Gerrad s drustvom. Jedan od nogometasevih prijatelja se nesto porjeckao s jednim Gerrardovim prijateljem i neko vrijeme su se poprijeko gledali, ali Marcus je stao izmedju njih i smirio situaciju. No, njegovi su prijatelji ubrzo otisli i ostao je sam. Ostalo se dogodilo brzo nakon toga'.

Policija je brzo stigla i uhitila Gerrarda i drustvo. Noc su proveli u pritvoru, a tijekom dana su i saslusani. Ispitivanje je trajalo gotovo 9 sati tako da je kapetan Liverpoola kuci dosao tek nocas oko ponoci.

Policija je za nanosenje tjelesnih ozljeda optuzila Gerrarda, 29-godisnjeg Johna Dorana i 19-godisnjeg Iana Smitha. Njih ce trojica 23. sijecnja stati pred suca, a ostala trojica su pustena uz jamcevinu.

U Liverpoolu i dalje ne zele komentirati ovaj nemili dogadjaj, no 'glas' je stigao iz stozera reprezentacije. Gerrardova je buducnost u Gordom Albionu za sada sigurna jer kako je navedeno u dopisu Nogometnog saveza Engleske 'razmotrit ce njegov status samo ako bude optuzen za ozbiljnu kriminalnu radnju'.

'Nitko jos ne zna sve cinjenice, cak ni policija, pa o tom pitanju mi sigurno jos necemo raspravljati', kazao je glasnogovornik saveza.
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Kranjcar Pet 30 Jan 2009, 4:38 pm

Inter nameštao utakmice zbog kladionica?
Petak, 30. januar 2009. 12:19


Ministarstvo pravde Italije optužilo je celnike Intera da su u prošloj sezoni namerno gubili utakmice, kako bi podigli kvote u kladionicama.

IzvešLaughing ministarstva objavljen je u petak u listu "Il Djornale", pod naslovom: "Ministarstvo pravde: Inter je gubio bodove da bi podigao kladionicarske kvote!".

U izveštaju se navodi da je ekipa tadašnjeg trenera Roberta Mancinija namerno prosipala bodove, da bi povecala koeficijent na vlastito osvajanje titule, koja je potvrdjena tek u poslednjem kolu Serije A protiv Parme (2:0).

Rec je o periodu od 24. kola, s obzirom na to da su tada svi italijanski kladionicari iz ponude skinuli opciju Interovog osvajanja "skudeta".

Istražni organi Italije su do ovih saznanja stigli prisluškivanjem Mancinijevog telefona, te mafijaškog bosa Domenika Brešije, koga je italijanski strucnjak predstavljao kao svog krojaca.

Brešija, inace vatreni Interov navijac, imao je policijski dosije zbog navodnog dilovanja narkotika, dodaje pomenuti italijanski dnevnik.

Takodje, u izvještaju se navode i dva vrlo sumnjiva i konkretna detalja.

Sumnja se da se povratak tada povredjenog Zlatana Ibrahimovica odlagao samo da bi Inter igrao što lošije. Veruje se da je Švedjanin bio zdrav mnogo pre poslednjeg kola, kada je sa dva gola "mlekadžijama" overio titulu.

Osim toga, pominje se da je Hulio Kruz namerno prepustio izvodjenje jedanaesterca Marku Materaciju protiv Sijene (2:2) u pretposlednjem kolu, koji je Italijan promašio i produžio neizvesnost do samog kraja šampionata.

Podecamo, pre nekoliko sezona, Juventus je zbog nameštanja utakmica bio izbacen u Seriju B, a njegovom tadašnjem celniku Lucanu Modjiju zabranjen je rad u fudbalu u narednih pet godina.

(MONDO)
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

VAZNO !!!!!! - Page 2 Empty Re: VAZNO !!!!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu