Najjaci kladionicari na jednom mestu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transferi

4 posters

Ići dole

Transferi Empty Transferi

Počalji  avramdark Sre 16 Jan 2008, 6:06 pm

avramdark
avramdark

Broj poruka : 202
Godina : 44
Location : Skopje,MKD
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  maki87 Sre 16 Jan 2008, 6:19 pm

Pazi,kad sdam znao da si stavio nesto za ovaj hebeni Chelsea Very Happy lol!
maki87
maki87

Broj poruka : 293
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 05.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  avramdark Sre 16 Jan 2008, 6:56 pm

nemoj se zalis,aj dacemo vam Drogbu samo da se ti ne ljutis
avramdark
avramdark

Broj poruka : 202
Godina : 44
Location : Skopje,MKD
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  Kranjcar Uto 29 Jan 2008, 10:37 am

Zvezda pregovara sa Gavrančićem

Crvena zvezda nastavila je da traži pojačanja za prolećni deo sezone. Novi igrač crveno-belih mogao da postane bivši reprezentativac SCG Goran Gavrančić, član Dinama iz Kijeva.

"Istina je da razmišljamo o Gavrančiću. Pričali smo sa njim i voljan je da dođe na pozajmicu od šest meseci. Treba da razgovaramo i sa Aleksejem Sjominom, pa da vidimo. Ipak, pitanje je da li će doći do dogovora jer Gavrančić ima velika primanja", izjavio je za klupski sajt sportski direktor Zvezde Stevan Stojanović.

Ukoliko Dinamo pristane na pozajmicu Gavrančić će se vratiti za Beograd sa ekipom Zvezde, koja se nalazi na pripremama u Izraelu zajedno sa ukrajinskim timom.

Stojanović je istakao da bi jedini problem oko eventualnog prelaska iskusnog defanzivca u redove kluba iz Ljutice Bogdana mogla da predstvlja činejnica da Dinamo "voli da ima što više igrača na gomili, igrali oni ili ne".

(MONDO)
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  Kranjcar Pon 11 Feb 2008, 6:22 pm

Bolton i Fulam zainteresovani za Pantelića
Autor: Tanjug, Blic online | 11.02.2008 - 15:48

Engleski fudbalski premijerligaši Bolton i Fulam zainteresovani su za golgetera berlinske Herte, srpskog internacionalca Marka Pantelića, objavio je danas nemački sportski nedeljnik "Kiker".

Menadžer nekadašnjeg fudbalera beogradske Crvene zvezde Mark Šerman potvrdio je da je dobio ponude engleskih klubova i najavio da će Pantelić uskoro doneti odluku.

"To je ključna odluka. Marko će do kraja februara ili najkasnije do sredine marta odlučiti gde će nastaviti karijeru, kako bi bez opterećenja igrao do kraja sezone", naglasio je Šerman i istakao da Pantelić još nikome ništa nije obećao.
"On zna šta znači Herti i želi da ostane u klubu. Nadamo se da Uprava kluba zbog toga neće puno kalkulisati i da će mu ponuditi konkretne ulove za nastavak saradnje", rekao je Šerman.

Razlog odlaska Pantelića iz Herte mogao bi da bude usko povezan i sa novčanim primanjima. Najbolji fudbaler berlinskog kluba zarađuje tek milion i po evra po sezoni i spada u red fudbalera koi imaju daleko nižu platu u odnosu na kvalitet pokazan do sada. Sudeći po formi Marka Pantelića, Herta će morati da ponudi daleko više novca ukoliko želi da odbije potencijalne kupce iz Engleske.

Pantelić je 2005. iz Crvene zvezde prešao u Hertu, gde se brzo nametnuo kao vođa tima. Pre Crvene zvezde 29. godišnji napadač igrao je za Smederevo, austrijski Šturm, špansku Selti i švajcarsku Lozanu. Za reprezentaciju Srbije Pantelić je odigrao 15 utakmica i postigao je jedan gol.
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  Kranjcar Uto 04 Mar 2008, 10:28 pm

Raspisana potraga za Terzićem

Ministarstvo unutrašnjih poslova raspisalo je 4. marta potragu za Zvezdanom Terzićem (1966) iz Beograda, predsednikom Fudbalskog saveza Srbije, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo zloupotreba službenog položaja. Za sada je utvrđeno da je Zvezdan Terzić u svojstvu direktora OFK Beograda protivpravno prisvojio novac od obeštećenja u jednom od transfera, u ukupnom iznosu od 1.100.000 nemačkih maraka, na štetu ovog fudbalskog kluba.
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  andrijass Sre 05 Mar 2008, 8:54 am

avramdark ::nemoj da tugujes,ovo je najbolje sto je moglo da se desi Milanu i da konacno kupi igrace i napravi ekipu a ne da se kotrljalju po terenu

na pravo mesto ...
andrijass
andrijass

Broj poruka : 117
Godina : 37
Location : Serbia, Nish
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  andrijass Sre 05 Mar 2008, 8:56 am

avramdark ::nemoj da tugujes,ovo je najbolje sto je moglo da se desi Milanu i da konacno kupi igrace i napravi ekipu a ne da se kotrljalju po terenu

znam , zato sam donekle i prizeljkivao da puknu, a i znao sam, ipak oni su ekipa koja trenutno moze odigrati samo 60 - 70 min topklas, zatim padaju, ipak je previse meceva ove god ucinilo svoje ... igrali su svaki treci dan ...

jos ne mogu da zaboravim izjave ancelotija :

pre pocetka sezone : Imamo sve igrace koji su nam potrebni, netreba nam nijedna pozicija ...
zatim u polusezoni kada milan nije imao pobedu kod kuce : Ma nemamo napadace, potrebni su nam jos kvalitniji igraci ...

zimski prelazni rok : Imamo vrhunske igrace, u napad nam se vraca pato, i to je jedino i dovoljno pojacanje milana...
i sada : Ma ekipa je umorna nemamo dovoljan fond igraca, igraci ne mogu da igraju u ovakvom ritmu sreda - nedelja ...

boze boze ... ovako samo nebulozne osobe pricaju ...

a izjava berluskoni u ovom periodu : Imamo najbolji tim na svetu i necemo dovoditi nijednog fudbalera ... oh kakav klosar
andrijass
andrijass

Broj poruka : 117
Godina : 37
Location : Serbia, Nish
Datum upisa : 20.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  Kranjcar Uto 17 Jun 2008, 4:43 pm

Zeman: Gledaćete napadačku Zvezdu
Utorak, 17. jun 2008. 14:15

Posle dve uzastopne sezone u kojoj je osvajao "duple krune", ali i protekle koja je bila sušna, Fudbalski klub Crvena zvezda pozvao je u pomoć opet jednog inostranog stručnjaka - Čeha Zdenjeka Zemana, koji je od utorka i zvanično novi trener crveno-belih.

Rođen 12. marta 1947. godine, Zeman je devedesete godine prošlog veka obeležio vodeći Romu i Lacio. Ugovor sa Crvenom zvezdom potpisao je na dve godine, a predstavljen je srpskoj javnosti u društvu predsednika kluba Toplice Spasojevića i sportskog direktora Gorana Bunjevčevića.

Čeh je rekao da zna gde je došao i da veruje da ima tim koji može da ostvari rezultate zbog kojih je došao u Beograd.

"Gledao sam šest mečeva Crvene zvezde iz prošle sezone, u kojoj znam da nije izgubila nijedan meč u prvenstvu. Jedini poraz koji sam gledao bio je protiv Boltona. Zadovoljan sam onim što sam video, ima dobrih igrača i mislim da je to tim koji ima potencijal da napreduje i ostvari rezultate zbog kojih sam došao", rekao je Zeman.

Novinare je zanimalo koji su njegovi motivi da dođe u Crvenu zvezdu i da li u njegovom ugovoru postoji uslov da mora da osvoji neki trofej.

"Bio sam u Bariju 1991. godine i gledao kada je Zvezda postala šampion Evrope. Jasno mi je da je ovo veliki klub i sa time se poklapaju moji motivi. Što se tiče ugovora, ne postoji uslov, ali sam uveren da ću postići odličnu saradnju sa upravom i igračima koje imam tako da ćemo, uz par pojačanja, ostvariti ono što se očekuje", uveren je Zeman.

Upitan da li Zvezda ima igrače za njegovu ofanzivnu taktiku, odgovorio je: "Po onome što sam video ima, ali sačekaću da bolje upoznam ekipu. Između ostalog, moj stil je da se igra napadački i tako će biti i sa Crvenom zvezdom".
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  Kranjcar Čet 23 Apr 2009, 8:51 pm

Sautempton kažnjen, od leta u trecoj ligi
Cetvrtak, 23. april 2009. 18:56


Fudbaleri Sautemptona u cetvrtak su i zvanicno ispali iz Cempionšipa, druge engleske lige, pošto im je nacionalna Fudbalska asocijacija oduzela 10 bodova zbog odlaska kluba pod stecaj.

Sautempton je pre oduzimanja bodova bio na pretposlednjem, 23. mestu, sa 44 boda, a posle kazne je pao na dno, iza Carltona, koji ima 36 bodova i takodje je matematicki eliminisan iz borbe za opstanak.

Celnici Sautemptona su pre tri nedelje saopštili da je kompanija koja je vlasnik kluba pala pod stecaj, ali da ne ocekuju da ce im FA zbog toga oduzeti bodove.

Medjutim, FA je smatrala da su klub i kompanija usko povezani i da zbog toga moraju da izreknu uobicajenu kaznu.

Sautempton je poslednji put igrao u trecoj ligi pre 50 godina. Klub je 1976. godine osvojio FA kup, a iz Premijer lige ispao je 2005, posle 27 godina provedenih u eliti.

(Beta)
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  Kranjcar Pet 05 Jun 2009, 9:27 am

Galijani: Ne možemo da odbijemo Real


Što se tice uprave Milana, Rikardo Izekson doš Santoš Leite, poznatiji kao Kaka, od jeseni ce nositi dres Real Madrida.

Transfer ce, prema nezvanicnim informacijama, biti vredan 78 miliona evra (68,5 miliona funti), cime ce za gotovo 50 odsto biti nadmašen aktuelni svetski rekord. I on se nalazi u vlasništvu Reala, a postavljen je prilikom dolaska Zinedina Zidana iz Juventusa 2001. godine i iznosi 46 miliona funti.

"Florentino Perez me je pozvao na proslavu svoje pobede na predsednickim izborima", objasnio je Galijani kako se u utorak našao u Madridu.

Naravno, dvojica klupskih lidera nisu se tom prilikom pitala za zdravlje.

"Na tom rucku smo razgovarali o Kaki, ne poricem to. Pregovori postoje, ali dogovor nije postignut. Svi mi imamo srce, medjutim, cifre su postale takve da i oni sa najvecim srcima moraju da se zamisle i urade prostu matematiku", dodao je Galijani.

"Kaka je imao sjajan odnos prema Milanu. Nikada nije tražio korekciju ugovora i više novca, jednostavno je proveo šest godina sa nama osvajajuci sve što se moglo osvojiti... Ali ne možemo da dozvolimo sebi da odbijemo 80 miliona evra. Ako Kaka stvarno napusti Milan, razlozi ce biti iskljucivo ekonomske prirode", jasan je potpredsednik "rosonera".

Galijani je potom prokomentarisao, po ko zna koji put, finansijske propise koji španskim klubovima daju veliki "vetar u ledja".

"Realov godišnji obrt je skoro duplo veci od našeg. Stadion Santjago Bernabeu je njegovo vlasništvo i dobijaju neuporedivo više od prodaje TV prava. Fiskalni režim u Španiji je takav da potrošnjom iste sume novca mogu igracima da ponude vece ugovore od nas. U Italiji se dva miliona evra pretvaraju u milion u džepovima fudbalera. U Španiji se pretvaraju u milion i po".

Galijani je priznao da je i samom sebi dosadan sa pricom o lošoj ekonomskoj poziciji klubova Serije A, kada je rec o "utakmici" na svetskom fudbalskom tržištu.

"Nismo više konkurentni. Španska i engleska liga su vec pretekle Seriju A, a ako ovako nastavimo, nadmašice nas i drugi".

Drugi covek Milana, iza neprikosnovenog Silvija Berluskonija, porucio je navijacima da iza svakog poteza kluba, pa i prodaje Kake, stoji temeljna analiza.

"Berluskonijev Milan je prošao cetiri velika ciklusa - Sakijev, Kapelov, prelazni pod Tabarezom, Zakeronijem i Terimom i cetvrti pod Ancelotijem. Ovog leta cemo poceti peti krug. Pregovaramo o prodaji Kake, ali Pato, Pirlo, Sedorf i ostali nisu na prodaju. Mnogo puta su rekli da cemo propasti, ali mi smo nastavili da pobedjujemo".

(MONDO)
Kranjcar
Kranjcar
Admin

Broj poruka : 1080
Location : KV
Datum upisa : 05.01.2008

https://masinovodja.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Transferi Empty Re: Transferi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu